2022 12 22 projekt

Miło nam poinformować, że projekt edukacyjny z języka francuskiego „Français – c’est facile! Kreatywna nauka języka francuskiego” otrzymał patronat Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, reprezentowanego przez Dziekana Wydziału Nauk Humanistycznych, dr hab. Dariusza Skórczewskiego, prof. KUL. Jest to drugi patronat, którym objęto nasz projekt. Przypomnijmy, że został on także pozytywnie rozpatrzony przez Wójta Gminy Milejów, Pana Tomasza Surysia.

Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Projekt edukacyjny z języka francuskiego „Français – c’est facile! Kreatywna nauka języka francuskiego”  jest realizowany w klasie 4b, podczas zajęć dodatkowych z języka francuskiego. Zajęcia te (prowadzone w formie wolontariatu) odbywają się od 2021 roku i są nieodpłatną formą nauki.

Jesteśmy przekonani, że dzięki projektowi i jego efektom przekonamy innych, że nauka języka nie musi być nudna! Być może uda nam się także rozszerzyć język francuski po to, by chętni uczniowie również mogli rozwijać swoje umiejętności językowe i poszerzać horyzonty.

Trzymajcie za nas kciuki!