WYCIECZKA KLAS 1-3 NA SPEKTAKL TEATRALNY  "JAŚ I MAŁGOSIA"
Dnia 30.11.2023r. uczniowie klas 1-3 naszej szkoły wybrali się do Świdnika na spektakl pt. "Jaś i Małgosia" w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Wrocławia. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Po dotarciu na miejsce, dzieci  z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie przedstawienia. Wszystkim bardzo podobały się wykreowane przez aktorów postacie Jasia, Małgosi, Baby Jagi, Kota, Szczura oraz Ojca i Macochy. Pomysłowa, scenografia, barwne kostiumy, efekty świetlne, wspaniała muzyka spowodowały, że dzieci z zaciekawieniem oglądały widowisko oraz żywiołowo reagowały na występy artystów.  Dzisiejsze przedstawienie było jedną z wielu propozycji tego teatru. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych inscenizacji.