gallery1

W ubiegłym tygodniu, z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, który przypadał we wtorek, został zorganizowany Kiermasz Bożonarodzeniowy. Uczniowie klasy 6b oraz klas czwartych włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Na kiermaszu można było nabyć przeróżne świąteczne dekoracje, stroiki, bombki oraz kartki świąteczne, wykonane przez dzieci. Pomysłowość ozdób świątecznych przeszła nasze oczekiwania.  Wszystko było takie piękne i oryginalne.

Podsumowując zebraliśmy kwotę: 640 zł. Wszystkim zaangażowanym serdecznie i z całego serca bardzo dziękujemy. Cały dochód zostanie w całości przeznaczony na zakup prezentów choinkowych dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Kijanach, m.in. na zestawy kosmetyczne, gry edukacyjne oraz sprzęt sportowy.

Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli Naszą inicjatywę.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.