Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej Szachowy

8 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym. Turniej odbywał się w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łysołajach i miał na celu m. in.: popularyzację gry w szachy, podniesienie poziomu gry, rozwój intelektualny dzieci i młodzieży, propagowanie zasad fair-play, ujawnianie oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień dzieci i młodzieży, stworzenie atmosfery zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa. W turnieju wzięło 23 uczestników. Rozgrywki prowadzone były w dwóch kategoriach: klasy 1-3, klasy 4-8. Nasi uczniowie zdobyli miejsca na podium w obydwu kategoriach:

Klasy 1-3:
I miejce - Jan Kowalczyk, kl. 3b, SP w Milejowie,
II miejsce - Wiktor Tkaczuk, kl. 3a, SP w Milejowie,
III miejsce - Julia Sochaccka, kl. 2a, SP w Milejowie.

Klasy 4-8:
I miejsce - Krystian Beksiak, kl. 7a, SP w Milejowie,
II miejsce - Antoni Suryś, kl. 7a, SP w Łysołajach,
III miejsce - Bartłomiej Kłoda, kl. 8a, SP w Milejowie.

 Gratulujemy zwycięzcom a rodzicom winszujemy tak uzdolnionych dzieci!