Wycieczka 6a
W piątek 15 marca uczniowie klasy 6a pod opieką Pań Justyny Abramik i Moniki Olejnik wybrali się do parku trampolin STREFA WYSOKICH LOTÓW w Lublinie. Niecodzienna lekcja w-fu dostarczyła wiele radości i ekscytacji. Do tradycyjnych atrakcji dołączyły zjeżdżalnie na pontonach i kocykach. Uczniowie stopniowo nabierali pewności siebie, pokonując swoje lęki oraz próbując nowych trików.
Po pełnym energii poranku udaliśmy się do kina. Film "Emma i Czarny Jaguar" poruszył serca widzów, opowiadając o niezwykłej przyjaźni między dziewczynką a czarnym jaguarem. Ta wspaniała historia mówi o znaczeniu zaufania, szacunku oraz o bardzo ważnym aspekcie we współczesnym świecie: ochronie środowiska naturalnego.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. To był dzień pełen radości, nauki i inspiracji.