Gminny Dzień Godności w Łańcuchowie
25 kwietna 2024r. uczniowie naszej szkoły z klas: 3b, 3a, 6b oraz 1b wzięli udział w Gminnym Dniu Godności pod hasłem „Poznajmy się razem”. To czas, gdzie reprezentanci poszczególnych szkół mogą przedstawić swoje talenty. Klasa 1b zaprezentowała piękny taniec z pomponami, natomiast 3a wspólnie z klasą 6b postawiła na skecz o zdrowiu. Pojawiło się też krótkie przedstawienie pt. „Na straganie” przygotowane przez uczniów klasy 3b. Ideą Dnia Godności jest integracja dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi poprzez twórczość artystyczną.
Mogliśmy zobaczyć wspaniałe tańce, wysłuchać pięknych piosenek i wierszy. Wszyscy wróciliśmy do szkoły w wspaniałych humorach.
Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za przygotowanie dzieci oraz zaangażowanie w tak piękną oraz wartościową uroczystość.